ОКБ Мечникова   ОКБ ім. Мечнікова

Галина Кашуба

Завжди, скільки себе пам'ятаю, не любила лікарні і ніколи не думала, що напишу такі слова... Але мені сподобалося перебувати у відділенні ендокринної хірургії ОБМ. Тут працюють розумні, досвідчені, уважні та, без сумніву, кваліфіковані фахівці: хірурги, анестезіолог, медсестри, санітарки. Дякуємо всьому колективу відділення за майстерність та небайдужість. Окреме спасибі зав. відділенням Дейнеко І. В. за те, що переконав мене прооперуватись.

Александра Серая

У березні 2018р. оперувалася у відділенні ендокринної хірургії. Хочу висловити велику подяку мед. персоналу, дякую дівчинки та Яша! Баринову дуже вдячна за душевність та уважність! Дейнеко Ілля В'ячеславович, Вам низький уклін, навіть не знаю якими словами висловити вам свою подяку... Дай Вам Бог Здоров'я та просто велике Дякуємо

Оксана Подгорная

Хочу висловити подяку персоналу відділення за професійну роботу та відданість професії. Особливі слова подяки, Кравченко В.А, лікаря. Хочу побажати успіхів, здоров'я та терпіння. Такий професіонал вселяє тверду впевненість у нашу медицину та її майбутнє. Дякуємо величезне. З повагою сім'я Підгірних.

Mariya Pervaya

Чудове відділення, хірурги, анестезіолог та персонал. Відчувається професіоналізм та любов до своєї справи. Довго не наважувалась на операцію і дарма, все пройшло успішно. Планувала робити операцію за межами України, але результат перевершив усі мої очікування. Якщо операцію Вам показано - не сумнівайтеся, робіть. Велика подяка всьому персоналу за догляд та підтримку. Будуть питання – пишіть, усім відповім, до операції дуже хотілося когось розпитати, хто пройшов через це, але не знайшов нікого.

З повагою пацієнти палати №8

Велико дякую персоналу відділення за допомогу в отриманні здоров’я , а особливо хочу вимовити подяку за увагу, за лікування, за милосердя.

Исламова Диана

Тішить чуйність і терпіння всього медперсоналу, а особливо медсестри Ірини та Яни!!! Низький уклін за чистоту, тишу та затишок санітаркам! Дякуємо за турботу Лоліті Євгенівні!
І Всім Всім Всім Дякую!

‎Микола Петренко

Ілля В’ячеславович – ендокринолог,
Відомий в Дніпрі. Усій області – теж.
Вузлам і пухлинам – противник і ворог.
З хворобами бій ним ведеться без меж.

Сьогодні пігулочка ель-тироксину
Ковтнулася вперше. Щоб мати баланс...
Спасибі вам, Лікарю, добра Людино!
Ще буде і пісня, й поема від нас.

Елена Груничева

Всім подобається! хірурги-клас! сестра-господарка дуже господиня! медсестри-розумниці! а зав. відділенням - відмінний як людина та як хірург!))