ОКБ Мечникова   ОКБ ім. Мечнікова

Лазерне видалення вузлів щитовидної залози

  • Вузли видаляються безболісно, без розрізів із збереженням щитовидної залози

  • не порушується функція щитовидної залози

  • дозволяє уникнути видалення залози в майбутньому

  • під місцевою анестезією

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ОПЕРАЦІЯ:

Операція ЛІТ зоба полягає в пункції утворення(й) щитовидної залози під контролем УЗД, через пункційну голку, безпосередньо в пухлину проводиться лазерний провідник і високими температурами, локально зоб «випарюється». Замість пухлини в паренхімі (структурі) щитовидної залози залишається невеликий рубець, який надалі не росте і не малигнізується, тобто. не може зловитись.

ПОКАЗИ ДО ЛІТ:

Показанням до такої операції є одиничний або нечисленні колоїдні або кістозні вузли щитовидної залози, абсолютно доброякісні за даними пункційної біопсії, до 2,5 см. у найбільшому вимірі. При вузлах більше 2,5 див. ефект від ЛІТ значно менший, необхідно кілька процедур, часто виникають рецидиви, тобто. зростання вузлів.

ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОГО ВИДАЛЕННЯ вузлів:

За статистикою у кожної другої жінки з вузловими утвореннями щитовидної залози, протягом 10 років останні виростають до 3,0 см., а у кожної десятої жінки вузли перероджуються в злоякісну пухлину, що вимагає проведення відкритої операції з видалення щитовидної залози, після чого все життя приймати замість левотироксин (гомін щитовидної залози).

ЛІТ дозволяє при зростаючому або вперше виявленому невеликому доброякісному утворенні щитовидної залози, малоінвазивно, без порушення функції щитовидної залози видалити пухлину, тим самим уникнути в житті інвалідної операції з видалення залози. /p>

Консультації пацієнтів з діагнозом "Лазерне видалення вузлів щитовидної залози" проводиться щодня у робочі дні, з 9.00, у новому хірургічному корпусі, 6 поверх, відділення ендокринної хірургії