ОКБ Мечникова   ОКБ ім. Мечнікова

Дейнеко Ілля В'ячеславович

Заслужений лікарь України

Народився у м. Дніпропетровську, 1997 року закінчив Дніпропетровську державну медичну академію, лікувальний факультет.

Пройшов інтернатуру за спеціальністю оториноларингологія. У 2004 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Внутрішньоартеріальна суперселективна поліхіміотерапія раку ротоглотки». У 2006 році пройшов спеціалізацію з хірургії та ендокринної хірургії. Наукова діяльність спрямована на боротьбу із занедбаними, важкими формами злоякісних пухлин щитовидної залози, шиї та верхніх дихальних шляхів.

Відділення ендокринної хірургії у обласній клінічній лікарні ім. І.І.Мечникова відкрито 1996 року. Заснував і тривалий час завідував відділенням кандидат медичних наук Гагаркін Георгій Миколайович, який з 2007 року вийшов на пенсію. Тривалий час у відділенні пропрацював лікар найвищої категорії Бяков Сергій Вікторович.

З 2007 року завідує відділенням кандидат медичних наук Дейнеко Ілля В'ячеславович, у відділенні працюють лікар найвищої категорії Кравченко Віктор Анатолійович та лікар-ординатор Меренкова Світлана Павлівна. Усі лікарі відділення атестовані та пройшли курси з ендокринної хірургії. Консультує відділення доктор медичних наук, професор кафедри Люлько Іван Володимирович. Старша медична сестра – медсестра вищої категорії Діденко Ольга Михайлівна.