ОКБ Мечникова   ОКБ ім. Мечнікова

Кравченко Віктор Анатолійович
Кравченко Віктор Анатолійович

Кравченко Віктор Анатолійович

 1987 року закінчив лікувальний факультет Дніпропетровського медичного інституту. 1988 року пройшов інтернатуру за спеціальністю хірург. З 1988 року працював лікарем хірургом з невідкладної допомоги приймального відділення, а з 1992 року клінічним ординатором відділення абдомінальної хірургії 6 міської лікарні м. Дніпропетровська.

 З 1994 до 2000 року займався науково-практичною роботою в ролі асистента кафедри факультетської хірургії Дніпропетровського медичного інституту. 2000 року отримав вищу атестаційну категорію за спеціальністю хірургія. З 2000 року по сьогодні працює лікарем ординатором у відділенні ендокринної хірургії обласної клінічної лікарні ім. І.І.Мечнікова.

 У 2001 році пройшов курси з ендокринної хірургії у Харківському інституті удосконалення лікарів. Брав участь у конференціях та з'їздах: у 2002 р. «Сучасні підходи щодо діагностики та лікування вузлового зоба», міжнародна конференція; 2004 р.

 «Актуальні проблеми клінічної ендокринології та ендокринної хірургії» у Києві, науково-практична конференція. У 2008 році пройшов міжнародні курси підвищення кваліфікації на тему «Пухлини голови та шиї» у м. Москві. У січні 2010 року тематичні курси з терапевтичної ендокринології м.Харків.